RENDEZVÉNYEK 2020

Január

Január 11.
 (szombat): MLSZ Futsal – Felcsút (SE); szervező: Tordas SE
Január 18. (szombat): Bozsik Futsal – Martonvásár (SE); szervező: Tordas SE
Január 19. (vasárnap): MLSZ Futsal – Fehérvár (SE); szervező: Tordas SE
Január 26. (vasárnap): MLSZ Futsal – Fehérvár (SE); szervező: Tordas SE
Január 29. (szerda): Pesovár népdaléneklési verseny, Területi döntő; szervező: Iskola

Február

Február 1. (szombat): Futsal – Felcsút (SE); szervező: Tordas SE
Február 8. (szombat): Bozsik Futsal, Martonvásár (SE), Farsangi táncház (TK); szervezők: Tordas SE; Teremtőkert Egyesület
Február 13. (csütörtök): Farsangi mulatság; szervező: Óvoda
Február 14. (péntek): Farsangi mulatság jótékonysági; szervező: Iskola
Február 21. (péntek): Farsang; szervező: Iskola
Február 26. (szerda): Hamvazószerda (RK, I); szervezők: Római Katolikus Plébánia, Iskola

Március

Március 8. (vasárnap): Nőnapi rendezvény; szervező: Hangya Művelődési Ház
Március 13. (péntek): Március 15. megemlékezés; szervezők: Óvoda, Iskola
Március 14. (szombat): Táncház; szervező: Teremtőkert Egyesület
Március 15. (vasárnap): Nemzeti Ünnep; szervező: Hangya Művelődési Ház
Március 17. (kedd): Költészet Napja – szavalóverseny (alsó tagozat); szervező: Iskola
Március 20. (péntek): IFI Klub, új szabadtéri sporteszközök avatása; szervező: Hangya Művelődési Ház
Március 22. (vasárnap): Enying-Tordas felnőtt, Bodajk-Tordas U16 (SE); Katolikus templom búcsúja (RK); szervezők: Tordas SE; Római Katolikus Plébánia
Március 29. (vasárnap): Tordas-Bodajk felnőtt, Tordas-Bakonycs. U16 (SE); szervező: Tordas SE

Április

Április 3. (péntek): Papírgyűjtés – Gyúró; szervező: Iskola
Április 5. (vasárnap): Mór-Tordas felnőtt, Velence-Tordas U16 (SE); szervező: Tordas SE
Április 7. (kedd): II. Húsvéti Nyuszi-futás; szervező: Hangya Művelődési Ház
Április 7-14.: Tavaszi szünet (Iskola)
Április 9. (csütörtök): Tordas-Felcsút U16 (SE); szervező: Tordas SE
Április 12. (vasárnap): Locsolóbál (H); Húsvéti táncház (TK); Tordas – Velence felnőtt, Tordas – Videoton B U16 (SE); szervezők: Hangya Művelődési Ház, Teremtőkert Egyesület; Tordas SE
Április 17. (péntek): II. Tordasi Hangya Fesztivál Díjátadó Gála (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
Április 18. (szombat): Családi Sportnap és futóverseny (MTE), szervező: Megállni Tilos Egyesület
Április 19. (vasárnap): Gárdony-Tordas felnőtt, Tordas-Szár U16 (SE); szervező: Tordas SE
Április 25. (szombat): Tájház megnyitó (ÉRT); szervező: Tordas Értékmegőrző Egyesület
Április 26. (vasárnap): Tordas-Sárbogárd felnőtt, Pusztavám-Tordas U16 (SE); szervező: Tordas SE
Április 30. (csütörtök): Májusfaállítás (H), Tordas-Ercsi (SE); szervezők: Hangya Művelődési Ház; Tordas SE

Május

Május 1. (péntek): II. Tordasi Piknik (H); Sport Nap (SE); szervezők: Hangya Művelődési Ház; Tordas SE
Május 3. (vasárnap): Kisláng-Tordas felnőtt, Tordas-Vál U16 (SE); szervező: Tordas SE
Május 6. (szerda): Magyar Tájfutás napja (I), szervező: Iskola
Május 9. (szombat): Táncház (TK); szervező: Teremtőkert Egyesület
Május 10. (vasárnap): Tordas-Ikarus felnőtt, Martonvásár-Tordas U16 (SE); szervező: Tordas SE
Május 15. (péntek): Előadás az új rendezvénysátorban (H); Missziói délután Csiszér László koncert (EV); szervezők: Hangya Művelődési Ház, Evangélikus Egyházközség
Május 16. (szombat): Sárosd-Tordas felnőtt (SE); szervező: Tordas SE
Május 17. (vasárnap): Tordas-Pátka U16 (SE); szervező: Tordas SE
Május 23. (szombat): Orbán nap (HB); szervező: Hegybíró
Május 24. (vasárnap): Tordas-Főnix felnőtt, Mór-Tordas U16 (SE); szervező: Tordas SE
Május 29. (péntek): Pünkösdölő (Ó); szervező: Óvoda
Május 31. (vasárnap): Lajoskomárom-Tordas felnőtt, Tordas-Mány U16 (SE); szervező: Tordas SE

Június

Június 1. (hétfő): Zenés Áhítat (EV); szervező: Evangélikus Egyházközség
Június 5. (péntek): Mesevár nap, Apák napja (Ó); szervező: Óvoda
Június 6. (szombat): II. Hangya Kulturális, Családi és Gyereknap (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
Június 7. (vasárnap): II. Hangya Kulturális, Családi és Gyereknap (H); Kápolnásnyék-Tordas U16 (SE); szervezők: Hangya Művelődési Ház, Tordas SE
Június 11. (csütörtök): Sajnovics Nap, Gyermeknap (I); szervező: Iskola
Június 12. (péntek): Nyárindító szabadtéri mozizás (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
Június 13. (szombat): Labdarúgó Évzáró (SE); szervező: Tordas SE
Június 14. (vasárnap): Hálaadó szentmise (RK, I); szervezők: Római Katolikus Egyházközség, Iskola
Június 15. (hétfő): Tanévzáró (I); Sportnap-Gyúró (I); szervező: Iskola
Június 16-19.: Oratórium tábor
Június 22-26.: Oratórium tábor

Július

Július 13-17.: Baptista angol tábor
Július 20-24.: Foci tábor; szervező: Tordas SE
Július 27-31.: Gyerek hét (RE); szervező: Református Egyházközség

Augusztus

Augusztus 2-7.: Katolikus hittantábor (RK); szervező: Római Katolikus Egyházközség
Augusztus 20. (csütörtök): Falunap, Államalapítás, Kenyérszentelés (H), szervező: Hangya Művelődési Ház

Szeptember

Szeptember 6. (vasárnap): Tanévkezdő családi nap (EV); szervező: Evangélikus Egyházközség
Szeptember 18. (péntek): Kiállítás (H); szervező: Hangya Művelődési Ház

Október

Október 2. (péntek): Idősek Napja (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
Október 10. (szombat): Szüreti Felvonulás és Bál (Ó); szervező: Óvoda
Október 15. (csütörtök): Előadás a Hangyában (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
Október 22. (csütörtök): Nemzeti Ünnep (H,I); szervezők: Hangya Művelődési Ház, Iskola

November

November 8. (vasárnap): Ludas Tordas (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
November 14. (szombat): Iskolai Alapítványi Bál (I); szervező: Iskola
November 21. (szombat): Erzsébet, Katalin és András-napi Operett Est (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
November 28. (szombat): II. Tordasi Adventi Vásár (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
November 29. (vasárnap): Advent I. vasárnapja (H); szervező: Hangya Művelődési Ház

December

December 4. (péntek): Mikulás Ünnepség (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
December 5. (szombat): Sportegyesület ÉVZÁRÓ (SE); szervező: Tordas SE
December 6. (vasárnap): Advent II. vasárnapja (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
December 13. (vasárnap): Advent III. vasárnapja (H); szervező: Hangya Művelődési Ház
December 20. (vasárnap): Advent IV. vasárnapja (H); szervező: Hangya Művelődési Ház